جامع ترین فروشگاه آزمونهای ابتدایی و مهارت های معلمی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاهی که هم اکنون پیش چشم شماست در ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت و دارای نماد الکترونیک است. با خیال راحت خرید کنید. در صورت بروز مشکل با شماره تلفن 09179668112 در تماس باشید.

جزوه آموزش مدیریت

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 16

 

امير المومنين (ع):

" دانش ميراثی است ارجمند و گرانمايه ، و آداب و خوهای پسنديده زيورهای تازه و نوين اند، و انديشه آئينه ايست شفاف و پاک."

"عناوين سرفصلها"

1- مقدمه

2- مديريت گرايی و شهروندی

3- معرفی کايزن

4- تاريخچه کايزن در ايران

5- مفاهيم اصولی کايزن

6- کايزن و مديريت

7- تاکيد بر فرآيند بجای تاکيد بر نتيجه و هدف

8- پيروی از چرخه ها

9- اولويت بخشی به کيفيت

10- اظهار نظر بر اساس آمار و داده های صحيح

11- مشتری را فرايند بعدی قلمداد کردن

12- سيستم های اصلی کايزن

13- مديريت کيفيت فراگير

14- سيستم توليد به هنگام

15- نگهداری و تعمير فراگير

16- گسترش خط مشی ها در تمام سطوح سازمان

17- سيستم پيشنهادها

18- فعاليت حلقه های کوچک کنترل کيفيت

19- اصول بيست گانه مديريت در کايزن

20- منابع

مقدمه

اهميت مطالعه مستمر آفرين يافته های علمی در زمينه " دانش مديريت 1" بر هيچ کس پوشيده نيست. اين اهميت به جهت گستردگی روز افزون اين دانش از يک سو و پيچيدگی پديده های مورد مطالعه اين علم از سوی ديگر روز به روز افزوده تر می گردد. از طرف ديگر نياز مديران در کليه سطوح و کارشناسان به مطالعه مطالب علمی در زمينه مباحث مديريت و علوم مربوطه به جهت شناخت بيشتر اين دانش و استفاده کار بردی از آن در جهت حل مسائل و معضلات سازمانها و موسسات اين اهميت را برجسته تر می کند، امروزه سازمانهای پويا و دانش مدار با داشتن سه ويژگی مستمر" آشنايی با دانش" "مهارت بکارگيری دانش" و "انگيزه و تمايل به کاربردی کردن دانش" در کارکنان خود در کليه سطوح می توانند حرفی برای گفتن داشته باشند.

بنابراين توسعه دانش مديريت تا زمانی که به مهارت های مديريتی منتهی نشود تفکری زيبا بيش نيست، امروزه نيز مشتريان وفادار به دنبال نتيجه و حاصل اين تفکرات هستند که چگونه در محصول يا خدمت، تجلی می يابد:

ژاپنی ها بر اين باورند که در "گمبا2" ماموريت اصلی سازمان شکل می گيرد، گمبا برای يک توليد کننده در بخش صنعت، محل توليد محصول صنعتی با ويژگي هايش در افزايش ابعاد و مولفه های بهره وری و برای يک هتل دار، تمامی فضاهايی است که ميهمانان هتل از آنها استفاده می کنند.

"ماساکی ايمايی3" گمبا را روش مديريت مبتنی بر عقل سليم نام نهاده و تلاش کرده است تا شيوه های مديريتی تجربه شده در ژاپن و بسياری از کشورهای پيشرفته را که از ژاپنی ها، اقتباس کرده و موفق شده اند، بيان می کند.

 

1-Management Knowledge 2-GEMBA 3- Imai Masaaki

اين روش ها درعين سادگی، پيچيدگی هايی دارند که به ويژه در نوع نگرش سلسله مراتب مديريت متجلی می شوند.

اجرای اين روشها، کليد گشايش پنجره توليد و خدمات رسانی هدفمند به سوی افق های روشنی است که از طريق رضايت تمامی ذينفعان سازمان، کارکنان، مديران، سرمايه گذاران، مشتريان و جامعه ای که در آن فعاليت می کنند، نمود می يابد.

اين تکنيک ها برای تمامی کارکنان، سازمانها و شرکتها قابل درک بوده است و در هر جايی قابل پياده شدن هستند. جزوه حاضر که با استفاده از منابع معتبر و استفاده از صاحب نظران تهيه گرديده اميد است مورد استفاده مديران، برنامه ريزان و دانش دوستان قرار گيرد.

عليرضا دهدشتيان

مديريت گرايی و شهروندی

مبحث های علمی مربوط به سازمان و مديريت و مديريت گرايی در پاسخ به نيازهای امروز جوامع و پس از آنکه مديريت سنتی در وقايع بسياری، ناتوانی خود را نشان داده، مطرح گرديده است. رويکرد "مديريت گرايی" برای سازمانها و جوامعی مناسب است که در آنها نظر مشتريان سازمانها از ارج و اهميت بالايی برخوردار است. کرامت و ارزش انسان مد نظر است و پاسخگو بودن به نيازهای جامعه و رضايت اهل آن هدف اصلی سازمانهاست.

در "مديريت گرايی" سازمانها قبل از آنکه حاکم بر شهروندان باشند، متعلق به آنان هستند. همان گونه که "چارلز هندی1" از سازمان شهروندی سخن می گويد. در مديريت گرايی، نيز شهروندان صاحبان سازمانها محسو.ب می شوند. هندی سازمانهای امروزين را متعلق به مردمان می داند. او در لفظ و معنی واژه شرکت و سازمان، مفهوم اشتراک را وارد می سازد و معتقد است سازمان بايد اعتماد و رضايت تمام مراجعان خود را فراهم آورد و خود را متعلق به آنان بداند. در اين ديدگاه کليه کسانی که به بحوی با سازمان سر و کار دارند از منافع آن بهره می برند.

امروزه، توسعه يافتگی در جهان شديدا ً متغير و غير قابل بازگشت، بدون توسل به دانش مديريت ممکن نيست، تغييرات به قدری سريع رخ می دهند که مديران و رهبران سازمانهای دولتی و خصوصی احساس می کنند که دائما ً در برابر مانع گيج کننده ای قرار می گيرند که آنها را به چالش می طلبد و می بايستی روش های نوين، مهارت های

 

1- Charles Handy


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,508 تومان
(شامل 2% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,600 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
30_933394_9200.zip20.1k

تحقیق مطالعه یک دانش آموز که دچار اختلال در یادگیری است

تحقیق مطالعه یک دانش آموز که دچار اختلال در یادگیری است فایل : word قابل ویرایش و آماده چاپ تعداد صفحه :21 فهرست مطالب   عنوان ......................................................................................    صفحه                                  &nbs ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه